Haber

Xi, Entegre Ulusal Stratejiler ve Stratejik Yetenekler Geliştirmenin Önemini Vurguladı

Çin lideri Xi Jinping, 14. Ulusal Halk Kongresi’nin ilk oturumu kapsamında Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen Çin Halk Kurtuluş Ordusu ve Halk Silahlı Polis Gücü heyetinin genel kurul toplantısına katılarak değerli bir konuşma yaptı. , ulusal yasama organı, 8 Mart 2023. Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)

PEKİN, 9 Mart (Xinhua) — Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, entegre ulusal stratejiler ve stratejik yetenekler geliştirmek için yeni bir yer yaratmanın önemini vurguladı.

Aynı zamanda Çin Komünist Partisi Merkez Komitesi Genel Sekreteri ve Merkez Askeri Komite Lideri olan Xi, bu açıklamayı Çarşamba günü Çin Halk Kurtuluş Ordusu ve Halk Silahlı Polis Gücü’nün bir parçası olarak düzenlenen genel heyetine yaptı. Çin’in ulusal yasama organı olan 14. Ulusal Halk Kongresi’nin ilk oturumu. meclis toplantısında yapılmıştır.

Xi Jinping, Çin’in ulusal yasama organı olan 14. Ulusal Halk Kongresi’nin ilk oturumu kapsamında başkent Pekin’de düzenlenen Çin Halk Kurtuluş Ordusu ve Halk Silahlı Polis Gücü heyetinin genel heyeti toplantısı öncesinde heyet üyeleriyle poz veriyor, 8 Mart, 2023. : Li Gang/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu